DARMOWA DOSTAWA OD 150 PLN.

Reklamacje i zasady zwrotów Akwarelove Historie

REKLAMACJE

W Akwarelove Historie stawiamy na najwyższą jakość produktów i jakość obsługi Klienta. Gdyby jednak zdarzyło się, że otrzymałaś/otrzymałeś niekompletną czy niewłaściwą przesyłkę lub niepełnowartościowy produkt napisz do nas:

  • na adres e-mail poczta@akwarelovehistorie.pl w tytule maila wpisując REKLAMACJA lub

  • wyślij reklamację pocztą tradycyjną na adres Śleżna 114 F/19 53-111 Wrocław.

 

W celu ułatwienia i przyspieszenia rozpatrzenia Twojej reklamacji zalecamy, aby w opisie podać:

  • informację i okoliczności dotyczące przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; 

  • żądania sposobu doprowadzenia produktu do zgodności z umową sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy sprzedaży; 

  • dane kontaktowych składającego reklamację (mię nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, adres korespondencyjny). 

Ustosunkujemy się do Twojej reklamacji niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w dni robocze w godzinach 10:00-17:00. Rozpatrzenie reklamacji nastąpi za pomocą takiego środka komunikacji, przy wykorzystaniu, którego reklamacja została złożona – mailowo lub pocztą tradycyjną.

 

Zwroty

Zgodnie z obowiązującym prawem, w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki, masz prawo odstąpienia od umowy i zwrócenia zakupionych produktów bez podania przyczyny. Produkty nie mogą nosić śladów użytkowania czy uszkodzeń. 

 

 

Prawo zwrotu nie przysługuje Ci jednak w przypadku zakupu produktu nieprefabrykowanego, wyprodukowanego według specyfikacji konsumenta lub służącemu zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, czyli produktów personalizowanych oraz projektów tworzonych specjalnie na Twoje indywidualne zamówienie.

 

 

Jeśli chcesz dokonać zwrotu naszych produktów prosimy o poinformowanie nas o tym w dowolnej, dogodnej dla Ciebie formie – może być to odręczny dokument.

 

Możesz również w tym celu skorzystać z FORMULARZA ZWROTU, który znajdziesz TUTAJ. Wypełniony i podpisany dokument dołącz do przesyłki zwrotnej.  Pamiętaj o dołączeniu faktury, jeśli taka została wystawiona.

 

W przypadku zwrotu koszty odesłania produktu leżą po Twojej stronie.  

 

Poniżej znajdziesz dane adresowe do zwrotu:  

Justyna Łojek-Tomczak

AkwareLove Historie
ul. Ślężna 114 f/19 
53-111 Wrocław 

Tel. 602-249-856  

e-mail: poczta@akwarelovehistorie.pl

Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie przesyłki zwrotnej, żeby zawartość nie uległa uszkodzeniu podczas transportu. W przypadku zniszczeń lub widocznych śladów użytkowania produktu, kwota zwrotu może zostać obniżona. 

 

Pieniądze zwracamy w tej samej formie, w której została dokonana płatność, może to potrwać do 14 dni od momentu dostarczenia do nas zwracanych produktów – czas ten może się wydłużyć w przypadku opóźnienia w zwrocie produktu. 

Shopping cart

0

No products in the cart.