DARMOWA DOSTAWA OD 150 PLN.
Plant Lover

Plant Lovers i Akwarelove Historie

Plant Lover

Plant Lover i Akwarelove Historie, czyli rośliny na plakacie oraz pytanie jakim jesteś ich opiekunem?  Historia sztuki botanicznej i wykorzystania roślin w sztuce sięga starożytnej Grecji, choć realnie jest jeszcze starsza, bo możemy ją też znaleźć w starożytnym Egipcie. Jednym z pierwszych znanych przykładów jest akant w architekturze starożytnej Grecji, który został ważną częścią dekoracyjną kapitelu korynckiego. Rośliny były kojarzone z siłą, determinacją oraz zwycięstwem, stąd tez ich popularność w sztuce. Słońce oraz woda sprawiają, że potrafią rosnąć i się rozwijać.

Czasy nam współczesne wykorzystują trochę inny aspekt roślinności – ich niesamowite możliwości dekoracyjne. Oczywiście, że najbardziej lubimy ich żywą postać. Każdy miłośnik natury i zieleni lubi się nimi otaczać i zajmować. Ale rośliny mogą przecież otaczać nas na wiele innych sposobów. 

Are you Plant Lover or Plant Killer?

Każdemu z nas pewnie nie raz zdarzyło się być plant killerem. Dłuższy wyjazd na wakacje, dużo obowiązków czy tez zwykłe zapomnienie. Jak wiemy niewiele trzeba, aby nasza piękna roślina zamieniła się w wypaloną słońcem pustynię. Niestety, ale to może zdażyć się każdemu. Nie, nie będziemy tutaj reklamować cudownego systemu nawadniania. Podzielimy się innymi formami, za pomocą których możesz podziwiać i obserwować piękno roślin. Czasami jest to zatrzymany kadr na białej kartce papieru, a czasami zupełnie inna i nieoczywista forma, ale zawsze taka dzięki której będziesz zawsze mógł cieszyć się roślinnością.

Plakaty botaniczne czyli Plant Lover i Akwarelove Historie

Rośliny możemy podziwiać na plakatach, które dzięki akwareli charakteryzują się bogactwem kolorów. Polecamy plakaty botaniczne z wyjątkowymi kwiatami. Niezwykłą dawkę promieni słońca dostarczy zrelaksowany i dostojny Słonecznik . Dla miłośników subtelnych kwiatów polecamy Frezje. Jeśli masz ochotę codziennie kąpać się w soczystej zieleni, koniecznie wybierz Monsterę lub Pileę. A może dobrym wyborem będzie orientalny Japoński Miłorząb?  To nie jest samotny kwiat, ponieważ ma też swojego większego brata.  Jeśli już dokonałaś/dokonałeś wyboru, zastanów się jakim jesteś właścicielem – are you plant lover or plant killer? Cokolwiek wybierzecie, wyślemy niezwłocznie!!! 

 

Wieczne rośliny, czyli niezwykła przygoda z Paprotarium 

Rośliny mogą mieć też zupełnie inną i nieoczywistą formę, dzięki której na pewno nie będziesz plant killerem. Paulina w Paprotarium tworzy niezwykłe formy roślinne, które dzięki technice stabilizacji nigdy nie zrezygnują ze swojego piękna. Naturalne rośliny, które zostały zakonserwowane w swojej najlepszej formie. Możesz wybrać pomiędzy małymi formami, które nie zajmą zbyt wiele miejsca, ale na pewno wypełnią kolorem całą otaczającą przestrzeń. Twoi znajomi nie przejdą obok nich obojętnie, bo naprawdę trudno jest ich nie dostrzec. To bardzo oryginalny i pozytywny element wystroju wnętrza, który warto mieć w swojej firmie lub mieszkaniu. Jeśli masz więcej miejsca, warto sięgnąć po bardziej wyszukane formy jak choćby drzewko bonsai. Ale, jeśli nie masz już miejsca na żadnej ze swoich półek, możesz wybrać formę podobną do naszych plakatów, czyli coś co zawiesisz po prostu na ścianie czyli ścienne paprotarium. I najważniejsze w tym wszystkim jest to, że cokolwiek wybierzesz, nie musisz robić nic poza delektowaniem się ich pięknem i bogactwem kolorów, tak jak plakatem Akwarelove Historie. Szybki wyjazd na weekend lub dłuższe wakacje? Możesz śmiało jechać bo jak wrócisz, Twoje rośliny  będą zawsze w tej samej, doskonałej formie. 

Dodaj komentarz

Shopping cart

0

No products in the cart.